W nocy z soboty na niedzielę doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych. W obu przypadkach pojazdy dachowały, na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń. W poniedziałek rano policjanci zatrzymali nietrzeźwego, 30-letniego kierowcę, który mając ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie prowadził osobowego forda. …
Tag Archives: policja
Kielce: Dwie nietrzeźwe kierujące spowodowały kolizje
Tylko od piątku na drogach naszego regionu kieleccy policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących, z czego dwie spowodowały kolizje.
Ostrowiec Świętokrzyski: Bez uprawnień i pod wpływem alkoholu
W ciągu minionego weekendu policjanci z ostrowieckiej jednostki wyeliminowali z ruchu drogowego czterech kierujących, w tym dwóch nietrzeźwych.
Kielce: Wzniecał pożar i uciekał przed policjantami
W piątkowe popołudnie w Bożykowej w gminie Chmielnik doszło do pożaru nieużytków. Mundurowi podczas patrolowania zauważyli mężczyznę podejrzewanego o wzniecenie pożaru. Ogień strawił około 1,5 hektara nieużytków.
Jędrzejów: Wypadek w miejscowości Oksa. Dwie osoby w szpitalu [zdjęcia]
W niedzielę w miejscowości Oksa w powiecie jędrzejowskim doszło do poważnego wypadku. Renault zjechało z drogi. Kierowca nieprzytomny trafił do szpitala, był nietrzeźwy. Pasażer również został zabrany do placówki medycznej.
Kielce: 70-latka trafiła do szpitala w wyniku gwałtownego hamowania autobusu
Do szpitala trafiła 70-letnia pasażerka autobusu miejskiego, którego kierująca musiała gwałtownie hamować przez peugeotem, który zajechał jej drogę.
Kielce: Potrącił 80-latkę na przejściu dla pieszych
W środę w Kielcach na ul. Bohaterów Warszawy kierowca hyundaia potrącił na pasach 80-latkę. Kobieta trafiła do szpitala.
Starachowice: Potrąciła 14-latka jadącego hulajnogą po przejściu dla pieszych
Kierująca nissanem potrąciła 14-latka, który jechał hulajnogą po przejściu dla pieszych. Nastolatek trafił do szpitala.
Skarżysko-Kamienna: Najechała na tył audi. Jedna osoba w szpitalu
W środę w Skarżysku-Kamiennej na ul. 1 Maja kierująca fiatem najechała na tył audi. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Ostrowiec Świętokrzyski: Wypadek w Jałowęsach. Dwie osoby w szpitalu [zdjęcia]
W środę w Jałowęsach kierujący mazdą zjechał z drogi i dachował. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.
Kielce: Jazdę zakończył w przydrożnym rowie
Przed sądem odpowie 29-latek, który wjechał motocyklem do rowu. Mężczyzna był nietrzeźwy, posiadał aktywny zakaz kierowania pojazdami, a motocykl nie był dopuszczony do ruchu.
Końskie: Kolizja trzech aut w Jóźwikowie [zdjęcia]
Do kolizji trzech pojazdów doszło na drodze wojewódzkiej nr 728 w Jóźwikowie w gminie Radoszyce. Jedna osoba została zabrana do szpitala na konsultację medyczną.
