Jędrzejów: Pędził 210 km/h. Na koncie miał już wcześniej 15 punktów karnych

Policjanci z Zespołu SPEED Wydziału Ruchu Drogowego jędrzejowskiej komendy na ekspresowej „siódemce” zarejestrowali nadmierną prędkość mercedesa. Policyjny wideorejestrator odnotował 210 km/h w miejscu, gdzie maksymalnie można jechać 120 km/h.  

We wtorek 23 czerwca przed godziną 16:30 na trasie ekspresowej S7 na wysokości miejscowości Łączyn w gminie Jędrzejów policjanci z Zespołu SPEED Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie zwrócili uwagę na pędzącego osobowego mercedesa.

Jak się okazało, policyjny wideorejestrator odnotował prędkość 210 km/h w miejscu, gdzie kierowca maksymalnie powinien jechać 120 km/h. Za kierownicą niemieckiego auta siedział 39-letni mieszkaniec powiatu pińczowskiego.

Na mężczyznę policjanci nałożyli mandat karny w wysokości 2500 złotych oraz 15 punktów karnych. 39-latek skorzystał z przysługującego mu prawa i odmówił przyjęcia mandatu karnego. Na swoim koncie miał już aktywne 15 punktów karnych. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Sorry, comments are closed for this post.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close