Kielce: Potrącenie pieszych. Senior najechał na 65-latkę i 69-latka

Do groźnego wypadku doszło w czwartek około godziny 10:30 na Placu Konstytucji 3 Maja w Kielcach. Jak wynika z ustaleń policji, 79-letni kierujący samochodem osobowym marki Honda, wykonując manewr cofania, potrącił dwoje pieszych – 65-letnią kobietę oraz 69-letniego mężczyznę.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala.

Kierowca był trzeźwy. Policja zatrzymała mu prawo jazdy za pokwitowaniem i prowadzi dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

Sorry, comments are closed for this post.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to). Czytaj więcej...

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close