Swietokrzyskie112.pl

Kielce: Potrącenie pieszych. Senior najechał na 65-latkę i 69-latka

Do groźnego wypadku doszło w czwartek około godziny 10:30 na Placu Konstytucji 3 Maja w Kielcach. Jak wynika z ustaleń policji, 79-letni kierujący samochodem osobowym marki Honda, wykonując manewr cofania, potrącił dwoje pieszych – 65-letnią kobietę oraz 69-letniego mężczyznę.

W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala.

Kierowca był trzeźwy. Policja zatrzymała mu prawo jazdy za pokwitowaniem i prowadzi dalsze czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.